Minimajadest - minimajad.ee | Väikemajad ilma ehitusloata

Minimajadest

Oleme minimajad välja töötanud arvestades meie klientide varasemaid soove ja vajadusi – valikust leiate külalistemaja, sauna kui õuekontori.

Minimajade tehases toodetud seinaelemendid on valmistatud kuivast ja tugevussorteeritud ning 100% sertifitseeritud materjalidest.

Minimajad on Eesti turule mõeldud väikemajad, mis ei vaja ehitusluba.

 

Oleme minimajad välja töötanud arvestades meie klientide varasemaid soove ja vajadusi – valikust leiate külalistemaja, sauna kui õuekontori. Lisaks on valikus mudelid, mille planeeringu saab iga klient ise välja töötada.

Minimajad on mõeldud kliendile, kes soovib õdusa õueelu loomisel ise osaleda.

 

Meie majad on toodetud tehases teie soovidele vastava valmidusastmeni ning meie paigaldusmeeskond ehitab maja teie krundile väljast valmis – see tähendab, et maja on väljast täielikult viimistletud ning sisetöödega on võimalik igal kliendil iseseisvalt tegeleda. See lahendus sobib kliendile, kes soovib investeerida projekti investeerida ka enda aega hoides sellega ühtlasi kokku väikemaja ehituseks kuluvaid vahendeid. Olukorras, kus vaba aja veetmise võimalused on üle maailma piiratud, on tegemist ühtlasi meeldiva võimalusega perega koos aega veeta.

Minimaja on vajalik täiendus teie koju, mis võimaldab luua lisaväärtust nii vaba aja ühiselt veetmiseks kui täiendava privaatsuse loomiseks tööalaselt.
Küsi personaalset pakkumist endale sobivale minimajale juba täna!